Оплата і доставка

Способи оплати

Банківська картка (Liqpay)
Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Способи доставки

Нова Пошта За тарифами перевізника
Доставка кур'єром 100 ₴

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення товару безкоштовно протягом 14 днів

Умови повернення товару належної якості Протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту передачі покупцю непродовольчого товару (якщо триваліший термін не оголошений продавцем) у місці придбання або інших місцях, оголошених продавцем, товар підлягає поверненню та обміну, якщо він не був у вжитку, збережені його споживчі властивості та є підтвердження. придбання цього продавця. Товар належної якості можна повернути або обміняти його на аналогічний товар інших розмірів, форм, габариту, фасону, фарбування чи комплектації, здійснивши у разі різниці в ціні необхідний перерахунок із продавцем. Умови повернення товару неналежної якості Повернення товару неналежної якості провадиться у період встановленого виробником терміну гарантії. Покупець може повернути товар продавцю за таких умов: наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де зазначено, що дефект є суттєвим; збережено гарантійний талон та документ, що підтверджує оплату; цілісність комплекту не порушено. Способи повернення товару Для повернення товару необхідно зв'язатись із представниками інтернет-магазину для отримання інформації про те, на який склад відправити. Вартість зворотної доставки – за домовленістю із продавцем. Кошти надходять на рахунок покупця протягом 7 (семи) банківських днів після того, як повернутий товар був доставлений на склад продавця і пройшов перевірку на відповідність умовам повернення. Умови повернення коштів Якщо повернення товару підтверджено, можливі такі варіанти повернення коштів: При оплаті товару платіжною банківською картою повернення коштів буде здійснено на картку, з якої було здійснено оплату. Наявність банківської платіжної картки при поверненні є обов'язковою. При оплаті товару через платіжні системи, встановлені в інтернет-магазині (онлайн платіж), повернення коштів буде проведено протягом 7 банківських днів на картку, з якої було здійснено оплату. При оплаті товару банківським переказом або іншим способом, який не передбачає використання банківської картки, необхідно зв'язатися з продавцем для отримання інформації про додаткові способи повернення коштів. Винятки Продавець має право відмовити у поверненні та обміні непродовольчого товару належної якості, якщо він входить до списку товарів, які не підлягають обміну та поверненню. Споживач має право вимагати повернення або обміну непродовольчого товару через 30 днів, якщо він технічно складний відповідно до переліку технічно складних товарів.

Умови гарантії

Гарантійні зобов'язання

1. Виробник (виконавець) забезпечує належну роботу (застосування, використання) продукції, у тому числі комплектуючих виробів протягом гарантійного строку, встановленого нормативно-правовими актами або договором.

Гарантійний термін на комплектуючі вироби повинен бути не меншим за гарантійний термін на основний виріб, якщо інше не передбачено нормативно-правовими актами або договором.

2. Гарантійний термін зазначається у паспорті на продукцію або будь-якому іншому документі, що додається до продукції.

Гарантійні зобов'язання в будь-якому випадку включають будь-які зобов'язання виробника або продавця, передбачені рекламою.

3. Для продукції, споживчі властивості якої можуть з часом погіршуватися та становити небезпеку для життя, здоров'я, майна споживачів та навколишнього природного середовища, встановлюється термін придатності, зазначений на етикетках, упаковці або в інших документах, що додаються до неї під час продажу, та вважається гарантійним терміном.

Термін придатності обчислюється починаючи з дати виготовлення, яка також вказується на етикетці або інших документах, і визначається або часом, протягом якого товар придатний для використання, або датою, до настання якої товар придатний для використання.

Продаж товарів, на яких термін придатності не вказано або вказано з порушенням вимог нормативно-правових актів, а також товарів, термін придатності яких минув, забороняється.

На сезонні товари (одяг, хутряні та інші вироби) гарантійний термін обчислюється з початку сезону, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

4. У разі продажу товарів за зразками, поштою, а також у випадках, коли час укладання договору купівлі-продажу та час передачі товару споживачеві не співпадають, гарантійний термін обчислюється починаючи з дня передачі товару споживачеві, а якщо товар вимагає спеціальної установки (підключення) або складання - з дня їх здійснення, а якщо день передачі, встановлення (підключення) або складання товару, а також передачі нерухомого майна встановити неможливо, або якщо майно перебувало у споживача до укладення договору купівлі-продажу - з дня укладання договору купівлі-продажу.

5. Щодо продукції, на яку гарантійні строки або термін придатності не встановлений, споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) відповідні вимоги, якщо недоліки були виявлені протягом двох років, а щодо об'єкта будівництва - не пізніше десяти років дня передачі їх споживачу .

6. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування в ремонті.

Вказаний час обчислюється з дня, коли споживач звернувся з вимогою усунення